Milion v Kapse – Auto v garáži

Tak konečně. Slosování národní loterie štěstí je za námi. Super. Bylo napínavé poslouchat v přímém přenosu moderátory slosování, jak se v pravidelných dvaceti minutových intervalech střídali při čtení výherních čísel FIK a BKP, než se po čtyřech hodinách dostali k částkám stokorunovým.

Milion v kapse, K tomu SUV, které se přes noc proměnilo v kombík, a ještě soustu dalších krásných cen, jako odměnu za splnění nové občanské povinnosti BÝT UVĚDOMNĚLÝM HAZARDNÍM HRÁČEM.

Představuji si jak celý národ sedí u rozhlasových a televizních přijímačů a boří počty sledovanosti a poslouchanosti, stejně jako v když se první člověk naprosto dobrovolně rozhodl k letu do vesmíru, či položení nohy na povrch měsíce.

To štěstí.

Čtyři hodiny napětí, které odpoví, zda-li se změní život a vánoce jedinců, kteří měli to štěstí

Transparentnost především.

Jak informuje web iniciátora projektu, registrovaní hráči se s výsledky mohli seznámit již dříve.

Mnohem dříve, už v době, kdy hazard dostal přízvisko národní, se hráči registrovaní u správných dveří, mohli seznámit s výsledky a rozdělit si částky spravedlivě mezi sebe. Přeci jen to dalo práci, najít cestu, jak se beztrestně dostat k penězům, které jsou tak nevyužité, a namísto obavy z trestního stíhání, být ještě oslavován a následně odměněn některým z řádů za zásluhy rozdávaných hlavou státu a to tou stávající, či tou novou na krátko ostříhanou, která se zanedlouho, po dalším zakolísání stávajícího pána hradu, objeví na ramenou voličů jako jediný a absolutní kandidát, který nepotřebuje podpisy nikoho a ničeho, aby dosáhl všeho co si přál.

Milion v kapse a auto v garáži, a ještě pár poukázek na menší večeři (kde se dneska za 20.000 na osobu najíte, že?), a to vše v zájmu lidu země, která když bohatne, dává bohatnout lidem.

Když ono první a revoluční slosování skončilo, dívali se mnozí na změnu stavu svých účtů.

Marně.

Chtěli se tedy podívat na internet.

Marně.

Chtěli tedy své jméno vidět na seznamu šťastných umístěných na webu Ministerstva Financí

Marně.

V zájmu transparentnosti bylo vše zahaleno mlhou a (představte si to) útokem hackerů, kteří českému lidu nechtějí dopřát radost. Je jen otázkou, kdo nám to nepřeje. Jistě ne soudruzi z Číny a určitě ne, ti z Ruska, to jsou totiž naši přátelé, že by prokletí imperialisté vedení mužem s nesmrtelnou přikrývkou hlavy? To se zcela jistě dozvíme, vždyť náš národ a hlavně jeho vedení je připraveno.

Servery jsou hlídány nejlepšími nástroji dodávanými firmami, pro které vir je business a hodně virů je hodně businessu.

Nevím, kdo z hráčů se rozhodl podpořit deklarovanou a naprosto úžasně prokázanou transparentnost projektu LOTERIE NÁRODNÍHO ŠTĚSTÍ, založením transparentního účtu, jako jsem to udělal já sám, ale doufám, že se budou z podílu na výhře radovat úplně stejně až zjistí, že ke stokoruně vkladu, která byla nutná pro založení tohoto transparentního účtu přibyla nula a to před číslovkou jedna.

Určitě ji použijí pro rozvoj projektů, které transparentnost mají v krvi, a to spolu s principem dělení zisku a efektivitou.

 

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář