MLHA ŹIVOTA opět na řadě

Technologii hašení suchou mlhou jsem se ve svých článcích věnoval opakovaně. Nikoli bez důvodu. Možnost úspory až 95% vody při procesu hašení a zároveň zlepšené podmínky jak pro hasiče, tak pro hašený objekt, či osoby, jsou pro mne tak důležité, že se technologii budu věnovat i nadále, dokud ji neuvidím ve vybavení všech požárních sborů nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí.

Výše uvedená slova, si však dovolím obratem upravit.

Takový výsledek totiž pro mne není dostačujícím.

Proč?

Není totiž skutečným předcházením vzniku odpadu a plýtvání, ale jen jeho potlačováním z pozice třetí strany, a to by nebylo správné.

Bohužel, stejně jako v případě odpadů, u kterých jsme si zvykli, že je někdo uklidí, jsme si u požárů zvykli, že je někdo uhasí. Funkce majitele objektu, či toho, kdo požár zpozoruje totiž není aktivně hasit, ale volat číslo 150, či HOŘÍ.

To by se mělo změnit a všichni by se měli pro aktivně snažit požáru předcházet a jednou z nových a  inovativních možností může být právě instalace technologií hašení suchou mlhou, zařízení, která jsou bezúdržbová a v mnoha případech není nutné jejich napojení na vodovodní řád, to znamená, že mohou být umístěna například v digestoři, dílně, či garáži, či dokonce v dětském pokojíčku, kde se často nachází to nejvzácnější co rodina má.

Od prvního článku, který jsem technologii věnoval uplynul necelý rok a během něj se tato technologie dostala do podvědomí tolika společností, a to včetně státní správy nejen v tuzemsku, ale i zahraničí, že věřím, že budu s články moci brzy přestat. Než tak však učiním, dovolím si s Vámi sdílet videa, jenž mám přímo od zdroje, od lidí, pro které stejně jako pro mne, VODA = ŽIVOT.

Myslím, že se všechna obejdou bez mého komentáře a kdyby Vám přeci jen něco bylo nejasné, napište mi rád Vám na ně odpovím, či Vás spojím s těmi, kdo v dané oblasti přeci jen vědí více, než já sám.

Jestli Vám videa nestačí, pak doporučuji navštívit www.alatyr.one tam se dozvíte nejen více, ale i tam najdete přímý kontakt na majitele společnosti a nezapomeňte poznamenat, kde jste k informacím přišli.

Přeji Vám krásný den a také to, abyste ani suchou mlhu, ani jiné způsoby hašení nikdy nepotřebovali. Když jsme u těch jiných způsobů, nakonec bych rád řekl, že v případě hasicího přístroje se suchou mlhou, se nemůže stát, že by jste na hašení zvolili špatný hasicí přístroj, protože tato technologie je ALL IN ONE, tedy vhodná na všechny druhy požárů.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář