MRAKOTECHNA A.S.

Tak tento výraz mi právě přistál na mém monitoru a poté, kdy jsem dostal svolení od autora, začal jsem psát další článek svého blogu. Opět se mu totiž podařilo najít na základě mé fotografie výraz, který naprosto přesně vystihl podstatu věci.

Průmysl v podobě vysokých komínů postavených dávno před čtvrtou průmyslovou revolucí, totiž skutečně je továrnou na mraky a nejenom to, je Akciovou Společností, jejíž akcie drží stávající stav při životě s jediným cílem. Mít ze stejného množství akcií stále vyšší profit.

V průběhu roku KLIMATICKÉ KRIZE, jak se rok 2019 nazývá, se téměř každý týden objevila nová, zaručená zpráva o tom, kdo je největším znečišťovatelem ovzduší. Vždy podepsána některým vědeckým týmem, či institucí.

Shodou náhod, jsem včera obdržel článek o tom, jak škodlivé jsou kamiony s pohonem na LNG, tedy tekutý, zmražený plyn. Článek ukazuje, že dieselové spalovací motory kamionů jsou vlastně jedním z nejčistších pohonů, který můžeme mít. Ačkoli zpráva odkazuje na Holandskou vládu, je jejím zadavatelem společnost s krásným názvem MUŠLIČKA, s logem, v němž k dokonalosti schází je bohyně a mořská pěna, dokazující čistotu úmyslů i podnikání.

Na střídačku se hovořilo o tom, že největším emitorem škodlivin je zemědělství a konkrétně pak farmaření spojené s pěstováním zvířat na maso.

Následovali Kontejnerové lodě

Je zajímavé, že v žádné studii se nehovořilo o komínech továren (bez ohledu na průmysl) která stále celý den a noc, každý den v roce do ovzduší vypouštějí dým.

Tyto jsou totiž naprosto neškodné.

Vždyť bylo tolik investováno do filtrů, že nic jiného ani není možné.

Je zvláštní, že se nikdo z těch, kdo filtry instalují, ani těch, kdo píší o jejich neškodnosti nechtěl nechat přemluvit na test, v němž by strávil den, či alespoň hodinu v prostoru tímto neškodným dýmem naplněným.

O co více se nápadu brání, o to častěji poukazují prstem na druhé, kteří za skutečnou pohromu zcela jistě mohou.

Na hraně zájmu zůstávají i automobily, a dokonce ani ropný průmysl, vzpomínám-li si dobře, nebyl jmenován na žebříčku největších škodičů.

Mrákoty možná mají s Mračny společného více než jen slovní základ. Jak ukázala další vědecká studie publikovaná krátce před Vánoci roku 2019. V ní totiž stojí, že kouření není v roce největším zabijákem, nýbrž jím je, stejně jako v minulých letech, kdy se o tom jen nemluvilo, znečištění ovzduší a životního prostředí.

MRAKOTECHNA a.s. má své základy v minulosti ne tak nedávné, jeden ze základů byl položen v Japonském KYOTU, kde se sešli světoví vůdci a dali vznik dalšímu novodobému odpustku – Emisní Povolence.

Osobně považuji vznik EMISNÍ POVOLENKY za zločin proti planetě a lidstvu a jeho tvůrci by měli odpovídat soudnímu tribunálu spravedlivých a nestranných. Spolu s nimi by se měli odpovídat všichni, kdo Emisní povolenky použili a používají jako argument vlastní bezúhonnosti a vlastního zisku.

Právě oni totiž jsou těmi, kdo vlastní akcie této akciové společnosti.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář