Nabitý program

Podíváme-li se do svých kalendářů, bývají zaplněny a my přemýšlíme, kde vzít další řádky na které by se vešlo vše, co potřebujeme udělat. Nestíháme-li, není to chyba naše, ale samozřejmě kalendářů a hlavně řádek, kterých se prostě neurodilo dost na naši činorodost.

Včera byla sobota a já měl ve své Plzeňské pracovně jednání s paní Smith. Ano přesně tou. Ostřílenou agentkou, která vládne stejně dobře pistolí, jako jehlou, pájkou a lepidlem. Je totiž agentkou udržitelnosti a upcyclingu a výrobky které opouštějí její dílnu jsou vším jiným jen ne přehlíženým balastem, neřku-li odpadem.

Diskutovali jsme možnosti spolupráce a já věřím, že v době, kdy vyjde tento příspěvek budeme již pracovat na konkrétním projektu pro konkrétního klienta.

Dnes, tedy v neděli jsem se v kanceláři a při jízdě krajinou připravoval na následující týden, který je přímo naplněný událostmi.

V pondělí mne kromě práce a jednání v klientově továrně v Ostrově u Stříbra čeká cesta na přednášku na střední školu do Sokolova. Tam odtud jedu na jednání do Chebu a po jeho ukončení bude pokračovat jednání další, tamtéž, s další továrnou a toť vše před cestou zpět do Plzně.

V úterý ráno Ostrov u Stříbra a pak zpět do Plzně na jednání a balení na zbytek týdne.

Ve středu ráno přednáška na střední škole v Plzni, následovaná jednáním v Rudné, přejezd do centra Prahy na jednání a přesednutí do vlaku vezoucího mne na zbytek týdne na Moravu, konkrétně do Zlína, kam přijedu dle jízdního řádu ve 21:25

Čtvrtek začne v 7:30 jednáním v Olomouci, následovaným dalšími dvěma jednáními na cestě zpět do Zlína, kde série tohoto dne bude zakončena dalším jednáním a diskuzí u večeře s obchodním partnerem

Pátek začne až v osm ráno, kdy nás čekají dvě další jednání s klienty ve Zlíně a pak zhodnocení a tvorba plánů IBCSD LAB MORAVA a v 16:25 vyrazím zpět do Prahy a tam odtud do Plzně.

Tím pracovní týden nekončí

V sobotu a neděli bude nutno zpracovat výsledky jednání a navrhnout pro každého z potenciálních klientů a partnerů další postup tak, abychom rozjeté kolo udržitelnosti udrželi v pohybu.

Jak řekla má maminka „toho je docela dost“ a má pravdu.

Je to týden, který díky ježdění je nabitější než týdny jiné.

Samozřejmě, že je při něm ještě nutné koordinovat další aktivity, dělat fakturaci, připravovat plány, zpracovávat prezentace a výstupy, a možná i zbyde čas na nějaký ten příspěvek do blogu. Když jsme u toho, víte, že tento blog píši 31.3.2019?

NE? Tak už to víte.

Pro mne to znamená, že podaří-li se mi dnes ještě napsat k tomuto příspěvku ještě jeden, pak budu přesně 4 kalendářní měsíce v budoucnu, či Vy budete přesně čtyři měsíce v minulosti.

Já se právě vrátil z druhé nedělní projížďky. V nohách mám za dnešek sice jen 62 km, ale hlavu krásně čistou. Videa natočená z jízdy zkusím na svůj youtube kanál vytáhnout večer, či to nechám na některý z volných večerů týdne co přijde.

Aby Vám to však nebylo líto, podělím se s Vámi o krásné E-MOTION setkání, které jsem dnes zažil a přeji Vám, aby vaše cesty do budoucna byly také stejně příjemné, jako jsou ty mé vlastní.

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář