Nahlížím do zítřejšího tisku

Je po zimě. Zase se nepovedla. Vlekaři již pro jistotu zažádali o dotační pomoc před jejím začátkem, aby se na ně dostalo, zatímco vodohospodáři čekají, co nedostatek sněhu přinese jim. Nemusí mít strach, že dvakrát vstoupí do stejné řeky, řeka není, zbyl jen potok.

Ještě že Ministerstvo Žehu Placeného vydalo další směrnici, uklidňující všechny sdělením, že peníze vše vyřeší.

Po vládě se prochází Vladimír a čeká se návštěva i jeho východního souseda. A všichni nosí stejné spodní prádlo barvy vlčích máků. Přijeli gratulovat novému prezidentovi k jeho chystané korunovaci, resp. ke slavnostní přísaze, která naproti těm původním bude zcela nová, přepsaná v duchu doby SORRY JAKO.

Ten starý mne si ruce, zvýšená doživotní renta a garantované místo v hradním baru pro barmanku prezidentské krve, stejně jako doživotní beztrestnost, jsou tím nejmenším, jak se mohl nově příchozí odměnit tomu, kdo mu tak dlouho zahříval trůn.

Krajina se probouzí do Jara, namísto petrklíčů, slaměnky.

A zimní zeleň začíná střídat jarní žluť a okr, přecházející do hněda.

Zem bez sněhu, Zem bez vody

Náhlá povodeň smete všechny, kdo tvrdí, že vody není dost.

Osvědčený režim 100l/osoba/den bude rozšířen, v rámci dobra, a na ministerstvech bude opět vody na mytí dost.

Moje je parkovací místo.

Moje je bota.

Moje je království, pardon republika.

Vlastnictví osobní je Osobní, přesně evidováno, registrováno a sledováno těmi, kdo nechtějí víc, než jen VÍC.

A v Bruselu se od nás učí, že cirkulárně je DOKOLA a DOKOLA a DOKOLA

Český úředník nepotřebuje klotové rukávy, má přeci nanomateriály a pleť ošetřuje se přepáleným olejem, který změnil se v pleťovou masku a válcuje svět. Jede. A nepotřebuje logistiku, jen krásná čísla, která hovoří o zázraku, který se nekoná.

Nové Brownfieldy, padají k zemi, aby vznikly nové brownfieldy. Hlavní je stavět, ne využívat. Hlavní je vyrábět, ne potřebovat. A spotřební zboží roste nám v prostoru i v čase.

Podařilo se vyřešit i zaměstnaneckou krizi, která nastala po vyhlášení Ukrajinské mobilizace, kdy 90% ukrajinských pracovníků dostalo povolávací rozkaz a informaci o tom, že neuposlechnutí trestá se nejen vězením, ale i zastavením kont v tuzemsku i zahraničí.

Ještě že jsou tu roboti a ….

Musíme však pozor dát na docházející tečky, brzy budou nedostatkovým zbožím a věty zůstanou otevřeny stejně jako otázky, které nebudou. Otazník bez tečky je totiž ničím.

A nic nezajímá. A je třeba hledět negativně na všechny, kdo zvednou ruku na otázku MÁTE OTÁZKY?

Je konec ledna, či listopadu, zeptejte se google a z paměti nekonečna zkuste teď přečíst, kolik hodin ještě zbývá

Do korunovace BEZSTRESTNÉHO

Vládce

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář