Naše lži, Vaše pravda

Dnešním příspěvkem reaguji na pohled, který mne donutil se při jízdě na elektrické jednokolce zastavit, vrátit, a to jen proto, abych si mohl vyfotit BILBOARD plný pravdy a porozumění. Má jen malou vadu na kráse, kterou je lež.

Pan Tomio OKAMURA, který se tak hezky česko-japonsky na billboardu usmívá, totiž ani na svém vlastním Billboardu nehovoří pravdu, či si ji upravuje, ale je třeba se dobře dívat, protože je tato skutečnost namísto mezi řádky napsána malým písmem v rohu.

Na rozdíl od svého bratra, architekta, si totiž na dobrodince hraje s jediným cílem, vlastního zisku a profitu, bez ohledu na okolí, či důsledky jeho činů. Dobře si totiž vyzkoušel, že politická strana jednoho muže, dokáže být pro svého člena a zakladatele v České republice, dobrým zdrojem příjmů, a to i bez toho, aby se předřel.

Jeho konání bych si dovolil přirovnat ke zprávě, která se v mediu ministra financí a nejchudšího z Čechů objevila jen jeden den poté, co jsem na své jízdě Plzní vyfotil právě výše uvedený BILLBOARD.

Tato zpráva nese titulek, ze kterého samotného, aniž bych musel číst dál, mi běhá mráz po zádech. No řekněte sami.

MILOVNÍKŮM VELKÝCH MOTOREK A ČTYŘKOLEK UBUDOU STAROSTI. NA EMISE UŽ NEMUSÍ.

Také máte takovou radost.

Ne náhodou navazuje tento příspěvek na včerejší, věnovaný novým formám čisté mobility chystajícím se do Čech. Do země, která oplývá odpadem, výfukovými plyny a průmyslovým znečištěním a zápachem, všude, kam se poděješ.

Zatímco všechny země světa se snaží o snížení emisí a o návrat čistého vzduchu, který by mohli dýchat obyvatelé jejich měst, je matka Praha i se svým vedením na cestě k tomu, aby byla nejšpinavějším a nejzakouřenějším městem světa a věřím, že bude-li pokračovat ve stejném rytmu a režii, pak si medailovou pozici odnese velice brzy.

Po Praze totiž nebudou moci jezdit cyklisté.

Elektrické prostředky osobní přepravy jsou již také trestány.

CO je důležité, je nazakázat diesely

Osobně bych panu Dolínkovi a jeho ruským soudruhům, kteří plynule přešli z v jejich rukách nebezpečných SEGWAY na ještě nebezpečnější ELEKTRICKÉ KOLOBĚŽKY, aniž by se kdokoli podivoval, jak to, že lidé permanentně porušující zákony a nařízení mohou beztrestně dál podnikat a porušovat jej dál, doporučil zákaz ještě rozšířit.

Už jsem o tomto návrhu psal, ale rád bych se k němu vrátil.

  1. Zakázal bych do Prahy vjezd všech vozidel bez spalovacích motorů
  2. Minimální objem motoru by měl být 3.0
  3. Osobní vozidla typu SUV a OFFROAD by měly mít parkování na všech chodnících zdarma
  4. Motocykly uvedené výše v článku by měly mít povolený vjezd do všech obchodních center a samozřejmě i do Pražských památek, včetně Svatováclavské katedrály, Karlova mostu, a dalších samozřejmě jen pod podmínkou, že musí nechat zapnuté motory a minimálně 1 za 5 minut alespoň 20 vteřin tůrovat.
  5. Chodci by měly mít vstup do Prahy povolen jen na speciální propustku a nebránil bych se ani jakési formě výjezdní doložky, která tak dobře chránila naši socialistickou zemi před imperialistickou verbeží, která chtěla ublížit našim soudruhům, kteří se chystali do zahraničí.

Nevím, zda-li jsem na něco nezapomněl. Kdyby ano napište mi to prosím do diskuze pod článek, ať tuto svou chybu mohu v některém z dalších příspěvků napravit.

Děkuji Vám a přeji krásný víkend ve žlutozemi pod rudým praporem pokroku

P.S. nejvíce se mi líbí zdůvodnění, které uvedla Mluvčí ministerstva Dopravy.

„„Motorkářům jsme chtěli vyjít vstříc. Dnes se jedná z větší míry o hobby záležitost s dobrým servisem, dopad na zvyšování emisí je minimální,“ uvedla mluvčí ministerstva dopravy Lenka Rezková.

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář