(Ne)budu Prezidentem

Je to zvláštní vidět, jak přesně dokáží vystihnout situaci a skutečnosti slova napsaná dlouho předtím, než samotná situace nastala. Slova, která byla považována za známku psychické nemoci a vysmívána jako nereálná. „To se nikdy nestane“ slyšel jsem tolikrát předtím, než se stalo.

Stejně jako mnozí, i já sleduji kroky Andreje Babiše.

Sleduji je od jeho (ne) vstupu do politiky.

Sleduji jeho (ne)vytvoření politické strany.

Sleduji jak se (ne)stal poslancem

Aby se (ne)stal ministrem a následně se (ne)stal premiérem

A (ne)chystal se být prezidentem

Andrej Babiš je (ne)vinný

Za všechno mohou občané, kteří v něm (ne)vidí mesiáše jenž bohatým (ne)bere, aby chudým (ne)dával.

(ne)zní zápor sladce?

ANO, zní.

Bezúhonný, který nic (ne)udělal žije na skromném pozemku na který (ne)vzal ani korunu cizích peněz, aby za ně (ne)postavil hnízdo pro sebe a svou (ne)majetnou rodinu.

(Ne)dělá pro sebe

(Ne)byl v STB

(Ne)ovlivněn vlastním prospěchem (ne)chce vlastní beztrestnost v pozici prezidenta.

(Ne)musíme se bát

(Ne)myslí to s námi špatně, jen (ne)chce národ tupých hlav a ohnutých zad po kterých se nejen dobře stoupá vzhůru, ale i se do nich dobře bije.

Andrej Babiš (ne)chce naše peníze, (ne)chce být bohatý, (ne)chce být beztrestný, (ne)chce vládnout zemi která (ne)umí žít bez svobody.

Žijeme v zemi záporů a zákazů, kde ne znamená ANO a nikdo se nad tím nepozastavuje.

Osmého října 2019 se na internetu a v sociálních médiích poprvé objevilo spojení Andrej Babiš a Nový prezident. Svému lidu je sdělil prezident stávající. Andrej Babiš svou kandidaturu (ne)potvrdil jasným prohlášením, kterým svému lidu (ne)dal jistotu dalšího vývoje.

Miloše Zemana, stávajícího prezidenta (ne)trápí stáří ani (ne)moc a přesto (ne)myslí na budoucnost navrhujíce ty nejlepší kandidáty na svou výměnu, která (ne)proběhne dříve než na konci jeho funkčního období).

(Ne)máme se obávat

(Ne)myslí to s námi zle, chce jen to nejlepší pro svůj lid

Stávající prezident (ne)pije a (ne)kouří, proto (ne)má problémy není se proto třeba bát, že by (ne)trefil do mísy až bude dělat punč na oslavu výročí (ne)předání moci.

P.S. 11.10.2016 jsem v článku MÁME DOVOLENO. VŠE. Napsal následující větu „Cesta na hrad už není tak dlouhá a nejoblíbenější z distributorů buchet a koláčů už má našlápnuto.“ Celý článek jsem pak zakončil takto a dívám-li se na svá slova, trochu mi, i přes horký čaj v mé ruce, opět mrazí v zádech.

Dobrou noc a nezapomeňte, že DOVOLENO, znamená víc než jen čísla, znamená to volné ruce pro ty, kdo si s jejich mytím, už dávno přestali dělat starosti, stejně jako s čistým štítem.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář