Paralýza je forma Stabilizace

Když jsem se 2.1.2021 rozhodl navázat po dlouhé přestávce na svůj blog, stalo se tak poté, když mi v hlavě začal rezonovat název další kapitoly. Poté, kdy politici přednesli své projevy a v jednom zaslechl jsem, že rok 2021 bude rokem, kdy Babiš nebude premiérem.

S opatrností jemu vlastní již politik nedodal, že bude na cestě na prezidentské křeslo, které završí jeho cestu k nedotknutelnosti.

Dnes ráno vyšel na tomto místě článek napsaný přesně před 365 dny, kterým jsem dokázal nahlédnout do budoucnosti tak vzdálené, jak jen jeden rok života může být. Byl to velký zlom a tento výlet jsem pak dokázal ještě překonat, než můj „náskok začal se opět smršťovat“ a to až na úroveň současných čtyř měsíců.

Byl jsem paralyzován a i přesto, že jsem psal, publikoval jsem své příspěvky aktuálně k datu napsání, protože tam patřily. Stávalo se tak, že se v jeden okamžik sešly tří různé ze tří dimenzí časoprostoru a jen pozorný čtenář dokázal rozpoznat kdy vznikly.

Pro cesty časem jsem byl paralyzován či jak by řekli lékaři, politologové, či lékaři, byl jsem Stabilizován

Pro někoho bezmocný

Pro jiného stálý zdroj příjmů s minimální námahou na jeho dosažení

Stačí jen udržet ve stavu přežití

Dokud to bude platit pojišťovna

Zatímco ve SCI-FI je pro dlouhodobé cesty používána hibernace s tím, že do ní vstupuje zdravý člověk, aby zdravý vystoupil v jiném čase ven, stabilizuje se nemocný, aby jako nemocný byl probuzen a mohl být léčen.

V řadě zemí se hovoří o možnosti ODPOJENÍ, čili EUTHANASIE, kdy nemocným bez naděje je ukončen život tím, že přístroje, které je udržovali při životě, zastaví svou činnost a s tím by mělo zastavit svůj život i tělo, což se mnohdy stane, protože svaly a orgány navyknuté na to, že za ně vykonává práci někdo jiný přestanou být schopné činnost vykonávat sami.

I když slyším kolem sebe čím dál častěji informace o tom, že virus paralyzoval společnost, či ekonomiku, nemohu s tím souhlasit. K paralýze totiž nedošlo přítomností viru, ale těch, kteří jej prohlásili za nebezpečnější než ostatní a synchronně napříč politickými stranami a vládními zástupci, drželi jednotnou politiku, na které se dohodli. Toť vše pod jménem Organizace Spojených Národů, která požehnala z pozice své funkce.

Z PARALÝZY postupně stávala se STABILIZACE

Z výjimečného stavu NOVÝ NORMÁL

Již jsem podobný stav zažil a zjištění, co se ve skutečnosti děje změnilo nejen můj život, ale bylo základem zahájení první průmyslové evoluce řízené člověkem, které jsem dal název INDUSTRY 5.0 a víte co? Odpojený začal Žít a proto věřím, že se to podaří i tentokrát. Když ne, zůstaneme totiž jen hračkou v rukách těch, kterým se hry bez pravidel, vyplatí.

V Plzni, 2.1.2021

Michael Rada, Člověk

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář