Posílám Posly

Není to tak dlouho, kdy jsem zmiňoval svůj zážitek s Českou Poštou a mé rozhodnutí soudit se s ní o prostředky, které rok co rok dostává od státu, aby je její vedení rozházelo za nesmysly a vlastní platy a výsledkem byl stále se zhoršující se servis pro ty, z jejichž kapes je Česká Pošta financována.

Podmínkou bylo nalezení právníka, který by se nebál obra, resp. obrů, protože druhá žaloba měla cílit přímo na vládu za to, že financuje úniky státních peněz.

Právník se nenašel.

Škoda.

Rád bych měl podporu někoho, kdo se vyzná v zákonech země, v níž žiji, pracuji, odvádím daně a musím se dívat, jak se mnou odevzdané prostředky, spolu s prostředky milionů dalších rozpouští jako zmrzlina na prudkém slunci za oknem.

Rád bych v případném sporu byl žalujícím a svědkem a téměř bych se vsadil, že by do svědecké lavice mohl zasednout téměř každý občan republiky, či cizinec a popsat své osobní zkušenosti. Právník však musí být ten, kdo spor vede, a proto by on by byl i ten, komu by náleželo 20% vysouzené částky.

65% by bylo určeno k vrácení lidem, kteří po tak dlouhou dobu byli okrádání a zbylých 15% bych použil na další rozšíření projektu jehož jasným a jediným cílem je vytvořit Zemi bez Odpadů a Plýtvání ve všech jejich podobách.

V době, kdy tento článek čtete již funguje v plném režimu Moravská sestra IBCSD LAB, je jí IBCSD LAB MORAVA a její vedení si vzali na starost odborníci ze společnosti CE-PA, jejichž každodenním chlebem posledních let je pomáhat firmám.

Již od začátku spolupráce, od první návštěvy moravských klientů, která proběhla na začátku dubna tohoto roku, se ukázalo, že se jednalo o správný krok nesoucí přínosy všem zúčastněným. Klientovi, který zjistil, že namísto nákladů na likvidaci odpadů může generovat zisky, firmě CE-PA posílení pozice, která ji v oblasti služeb a poradenství posouvat vysoko nad konkurenci, mé společnosti, která udělala další významný krok v celosvětovém pokrytí a ZEMI, která zase nese o tíži méně.

Při té příležitosti jsem si vzpomněl na jednu, z mnoha návštěv v mé kanceláři, kdy přijal pozvání nový, potenciální obchodní partner. Tento mi v průběhu našeho rozhovoru položil otázku, zda-li si nechci splnit své sny.

Má negativní odpověď ho zaskočila, a proto jsem ji musel upřesnit

JÁ SI PLNÍM CÍL, KTERÝ JSEM SI DAL A PROTO SVŮJ SEN ŽIJI

JE TO UŽ DLOUHO CO JSEM SI UVĚDOMIL, ŽE CHCI-LI SI SPLNIT SVŮJ SEN, MUSÍM SE PROBUDIT

Možná, že se ptáte, co i Vaší společnosti umožní nést logo IBCSD LAB, co to obnáší. Není toho moc. V první řadě se musíte ztotožnit s cílem, protože síť konglomerátu je vytvořena z firem a jedinců, kteří mají jasný a jediný cíl VYTVOŘIT SVĚT BEZ ODPADŮ A PLÝTVÁNÍ a k tomuto cíli budou aktivně přispívat v oblasti své vlastní expertízy.

Nebudu nutit právníka, aby byl logistik, a logistika, aby se stal právníkem, raději budu mít jednoho i druhého jako členy konglomerátu.

Co je třeba udělat pak?

Naučit se jak se svět bez odpadu a plýtvání tvoří a absolvovat společná jednání a prohlídky závodů tak, abyste získali pohled, který potřebujete proto, abyste viděli více než ti, které navštívíte pravděpodobně na jejich vlastní žádost.

Cílem konglomerátu budovat svět, fyzický svět a to nástroji, které si často musíme sami vyrobit a pak, jejich sdílením, mnohonásobně navýšit jejich efektivitu a účinnost.

A jestli se někdo z Vás ptá, kde se vzal konglomerát, i na to Vám rád odpovím, on vždy se mnou byl, jen ve stádiu prenatálním a když přišel čas, začal růst a bude tak činit silou, se kterou nikdo z těch, kdo se mé práci a cíli na začátku vysmívali nečekal, a to ani v tom nejhorším snu.

International Business Conglomerate of Sustainable Development

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář