Robot je Bůh

Bůh je Robot. Je celkem jedno jak se na celou věc díváte, Váš úhel pohledu je správný. Dnešní příspěvek je přímým důsledkem zprávy vydané na Mezinárodní Den Žen v Japonsku. Video potvrdilo, že se Japonským inženýrům podařilo stvořit BOHA.

Jeho existence netrvala jen setinu záblesku, jako ve Švýcarském CERNU, ani nebylo třeba přistávat na opačné straně měsíce, aby se mohlo tvrdit, že byl spatřen.

K jeho výrobě stačil jen milion dolarů

a práce japonských inženýrů.

The time has arrived for a million dollar robot God

The time has finally arrived for a million dollar robot God.

Zveřejnil(a) GIGadgets dne Pátek 8. března 2019

První, komu jsem tuto zprávu přeposlal, byl spisovatel Ondřej Neff, protože právě on, podobného robotického „boha“ bez tohoto přízviska již stvořil, jmenuje se Dědek Čmuchák a místem jeho rodiště, stejně jako bydliště je jeden z měsíčních habitatů.

Japonský robotický bůh dostal jméno MINDAR a Tvář byla vymodelována dle obrazu bohyně milosrdenství Kannon Bodhisattva.

Ve své první veřejné řeči pronesl Sůtru Srdce a hovořil o Lidství, či chcete-li humanitě.

Poprvé v historii lidstva tak například máme možnost odpovědět na několik otázek

Tou první je JAK VYPADÁ BŮH?

Tou druhou JAK JE VYSOKÝ BŮH?

A třetí pak KOLIK VÁŽÍ BŮH?

Vzhled vidíme na fotografiích mého dnešního příspěvku a skutečnost, že při výšce 195 cm váží MINDAR jen 60 kg naznačuje, že k jeho výrobě byl použit hliník. Tvář a ruce jsou vyrobeny ze silikonu, aby byli příjemnější na dotek.

Tento krok Japonské univerzity, která robota v hodnotě milionu dolarů postavila, mi zcela přesně ukazuje na stav, v jakém se nachází naše společnost.

STROJ JE BŮH

BŮH JE STROJ

Všudypřítomný a Vševědoucí díky aktivnímu připojení k mezinárodní síti internet.

Představení MINDARA či MINDARY, nebo snad MINDAR, abych byl korektní mi připomnělo představení jiného boha v roce 2013, bylo to představení INDUSTRY 4.0. Stalo se tak 8.dubna 2013 na Norimberském výstavišti po dvou letech intenzivní práce, německým státem a výrobci automatizační techniky, dotované skupiny, jejíž vytvoření bylo ohlášeno na stejném místě o dva roky dříve.

Z jednoho marketingového nápadu se stal pomalu, ale jistě Bůh, k němuž se mnozí shlížejí a s radostí vyplácejí mu desátky, jen aby k nim přistoupil blíž a osvítil je vlastním jasem.

S tím Japonským má mnoho společného, ale jedno je jiné

Zatímco k životu prvního stačil jeden milion dolarů, život druhého stojí stovky miliard a každý rok tato částka roste, k radosti těch, kdo ho představili veřejnosti.

Nový bůh je totiž skoro stejně dobrý obchodník jako hradní pán, který do rukou rudé sestry a rudého bratra prodá i to co nemá, důležité je, že namísto prostředků, dostane zpět sliby.

Soudruh premiér činí totéž a s myšlenkou „přeci bych nezaprodal vlastní zemi“ prodává úspěšně tu sousedskou, k níž dostal klíče a nestálo ho to skoro nic, jen pár koblih, které by musel vyhodit.

Máme mnoho bohů, Bůh konzumu je však nejsilnějším z nich.

Je tak silný, že rádi zapomeneme na to, že jsme L I D É a staneme se nástroji budujícími budoucnost pro druhé, a přežití pro sebe sama.

P.S. je to stejná „náhoda“ jako to, že po úspěšném tahu českého miliardáře na velkoobchod MAKRO/METRO, bude tento moci, jako jeden z mála mít otevřeno i v době, kdy ostatní musí mít zavřeno.

P.P.S. jsou zde však i lidé, kteří kromě záře vidí i druhou tvář boha a já k nim patřím a i proto jsem na svět přivedl PRŮMYSL 5.0 a k tomu, aby jste zjistili jaký je, nemusíte do Japonska, ani Německa, stačí Vám jen 15 minut u monitoru se zapnutými reproduktory.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář