SPORÁK NEFUNGUJE

Je nepříjemné porouchá-li se Vám hlavní místo, či spotřebič, na kterém si připravujete jídlo. Je dobré, že máte-li dost prostředků, můžete ho ještě ten samý den, či den následující vyměnit za jiný. Jenže co když zjistíte, že také nefunguje?

Ta přesně to se stalo v naší domácnosti.

Starý sporák se rozbil, resp. rozbila se mu trouba a žádný z opravářů ji nechtěl spravit, přeci jen se jednalo o sporák, který sloužil již déle než dvě dekády, a proto jsem musel vybrat sporák nový, a to hned dvakrát, tomu prvnímu totiž nadělil výrobce drobný detail. Nefungoval. Plyn sice syčel jen nešel zapálit, a to bylo mrzuté.

Proto přišel na řadu druhý

Zapálit jde

Jen Nespoří

Je jedno kam se podíváte, zda-li pod hořáky, či do trouby, nebo na úložné místo na plechy, prostě nespoří. Žádné prostředky tam nenacházíme ani po půl roce provozu.

Taková hanba

Přemýšlím, jestli nenapíši paní Jourové, ta se prý nejvíce zasloužila o vyřešení problematiky dvojí kvality.

Pomohla ji uzákonit.

Jen nevím, zda-li náš český sporák vyrobený v Rumunsku z Čínských komponentů rukama bulharských dělníků spadá do kategorie kvalitní pro bohaté, či nekvalitní pro chudé.

Přeci jen od jejího vítězství a zařazení mezi nejvlivnější lidi Evropy uteklo již pár měsíců a své místo, které si nepřetržitou pilnou prací vydobyla, má zase paní Jourová na pár let jisté. Tak jsem zvědav, zda-li se jí podaří využít další pětiletky k tomu, aby lépe definovala jednotlivé kasty.

Myslím totiž, že by si mohla vzít jako příklad buďto indickou společnost, kde řazení lidí na jednotlivé kasty funguje již tisíce let, či tu čínskou, kde začíná být znovuobnovována původní tradice za pomoci moderních technologií a hodnocení v živém provozu.

Plusy a mínusy se sčítají

Některým

Aby ti, kdo na to nemají, mohli být potrestáni.

Jak říká soudruh premiér – N E O D S T O U P Í M

Netvrdí, že nic neudělal, netvrdí, že je nevinný, jen prohlašuje, že neodstoupí.

On na to totiž má

Stejně jako průtokový vládní ohřívač, který namísto teplé vody garantuje teplé místečko a doživotní rentu.

SPORÁK NEFUNGUJE a bez ohledu na to, že funguje v jedněch rukách, odmítá poslušnost druhým, jako kdyby byl naprogramován k trvalému odporu, stejně jako bojler, digestoř, kohoutek, či záchod.

Už se těším na chytrou domácnost

Ta nám jistě přinese pocit štěstí na stisknutí jediného tlačítka

A co Vy, také se těšíte na své

Digitální štěstí?

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář