Stát zvyšuje nouzové zásoby? Ne, jen více plýtvá! Díl PRVNÍ

Tak jsem se dozvěděl v článku na serveru iHNED, že stát zvyšuje nouzové zásoby pro případ války a dokonce do nich spadne nejen mrtvé maso, ale i to co ještě chodí. Z pohledu mé práce však se však jedná jen o další tvorbu odpadu, a krásný business pro další SPRÁVU.

V minulosti jsem již psal o tzv. Státních statcích a jejich Správách a čtení to nebylo pozitivní. Důvod je prostý, tyto instituty jsou často dobře placeny za nic nedělání, a dokonce i předstírání činnosti, nemají zapotřebí, jsou to totiž „čističi“ politických problémů.

Máme prázdné budovy a nevíme co s nimi? Zavřeme je a dáme je do správy!

Máme mít rezervu PHM? Dáme je do správy!

Máme nakrmit lidi, když bude nouze? Dáme do do správy!

No není to vynikající, správa to zařídí.

Mám s tím jen malý problém, Správa totiž jen SPRAVUJE, neřeší.

A tak prázdné budovy ve správě dostanou řetěz na dveře a mříže na spodní okna a je vyřešeno.

A tak PHM se někam uklidí a vyřešeno

A rezervy se dají do skladů a vyřešeno.

Za všechny činnosti se pak roztáčení finanční kolotoče, které každý měsíc přinesou pravidelný obolus dostatečný na uživení malého města. A jeho většina se rozkutálí a nikdo neví kam.

Jak ukazuje Ministerstvo spravedlnosti, Dvě a půl Miliardy, přeci nejsou žádné peníze, tak proč to evidovat.

Takovou velkou správcovskou firmou je i Evropský parlament, kam se uklízí političtí a straničtí odboráři, pardon odborníci. Jeden z nich, pan Telička, který je (slovy jeho kolegyně) pro všechny RESPEKTOVANÝM a ČITELNÝM PARTNEREM a jen tak mimochodem také jedním ze zaměstnanců nejchudšího z Čechů, se stal Místopředsedou Evropského Parlamentu. Rád bych se radoval a tleskal jako ostatní, ale ruce mi nejdou k sobě, když chci ukázat, co všechno udělal. Ale ani ruce roztažené do maxima, ukazující kapitálnost úlovku nic nemění na tom, že mezi dlaněmi je jen vzduch.

Problém totiž možná spočívá i v tom, že předkládaná fakta, jsou často jen lží, která se ale i díky politickému marketingu tak dobře poslouchá. Lži kvůli které se konají v DAVOSU pravidelné čtyřdenní jarmarky jen pro zvané. Jarmarky, s náklady, jež by uživili roční spotřebu menší země a tam se tleská a tleská a tleská a krásně to je vyjádřeno v příspěvku, který si nenechte ujít.

Jste-li lidé vnímaví, ale mající problém vstřebat psané slovo, a chcete-li se podělit o zkušenost i s dalšími, doporučuji si program DAVOS pustit v následujícím videu, které má české titulky a jmenuje se:

LEŽ, VE KTERÉ LIDSTVO ŽIJE

Shlédnutí Vám zabere jen necelých devět minut, ale je možné, že Vás změní navždy, tak jako naše semináře a workshopy zaměřené na prevenci vzniku odpadu.

Možná, že se ptáte, proč se to všechno děje?

Odpověď je snadná. Pro peníze. PRO MAMON. Pro statut ELITY.

Neptejte se v lékárnách, proč nemají ten, či onen lék, zeptejte se u jejich majitelů, proč rozhodli jej i přes jeho nedostatkovost, či právě pro jeho nedostatkovost, tento lék vyvézt do zahraničí. TAM SE TOTIŽ LÉPE PLATÍ.

Přeji Vám i dnes krásný den, bez odpadů a plýtvání ve všech jejich podobách

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář