Světové prvenství v Čechách. Že by další Nobelovka?

Ve dnech oslav konce druhé světové války, se zcela ztratila jiná, aktuálně podstatně významnější událost, a to přelomový vynález, který by mohl změnit svět napořád. Ač to může vypadat podivně, nejedná se o další aplikaci, digitalizaci, či robotizaci, ale o fyzický produkt.

S ohledem na jeho revolučnost, věřím, že na vývoj byly použity i dotační prostředky Evropské Unie, stejně jako ty tuzemské, protože to by dokázalo, že DOTACE MAJÍ SMYSL.

Ale nechci Vás již déle napínat.

Je to tu.

BEZEDNÝ ODPADKOVÝ KOŠ

Cože? Ptáte se s hysterií v hlase, co je to za nesmysl a i kdyby, co je na tom revolučního?

Naprosto vše, protože by najednou to, co bylo trvalým a rostoucím problémem posledních pěti desetiletí, s příklonem k posledním třem, by problémem být přestalo.

Za touto revoluční a převratnou novinkou stojí jeden z tuzemských odpadových hráčů, společnost AVE, jejíž červenobílé logo můžete vidět na mnoha korábech silnic, popelnicích, kontejnerech, v továrnách i městech. S ohledem na vzniklou situaci nezbývá než konstatovat, že si latinský výraz nepřivlastnili do názvu bezdůvodně, právě naopak.

Pojďme se podívat o co vlastně jde.

Jedná se o tzv. Malé Rámové Řešení Velkoobjemové Dispozice (můžeme-li u nekonečna hovořit o velkoobjemovém řešení), které bude distribuováno pod obchodním názvem MRŘVD-1. Číslovka na konci jasně značí, že se nejedná o koncové řešení, naopak, že jeho vývoj bude nadále pokračovat.

Jak sami vidíte, neponechala společnost a její vývojáři nic náhodě a celé řešení zabezpečili před vlivem povětrnostních podmínek kvalitním plastovým víkem vyrobeným z primárního materiálu.

Spoluprací s předními tuzemskými, či možná zahraničními designéry pak dostal MRŘVD-1 elegantní nadčasový vzhled, který zapadne do každého interiéru i exteriéru. Ano slyšíte dobře. Řešení se hodí nejenom do exteriérů, ale můžete je použít i v interiéru, a to bez narušení konceptu Vaší domácnosti, kanceláře, kuchyně, či restaurace.

Jsem velice rád, že jsem to byl právě já, kdo tři dny za sebou mohl sledovat první světovou testovací implementaci právě v době největší návštěvnosti města. Bylo to neuvěřitelné.

Potvrdilo mi to, jak kvalitně se odpadové společnosti, a to včetně firmy AVE, starají o čistotu a pořádek a jak důkladně promýšlejí každý svůj krok a plánují. Dělají tak dobře svou práci, že lidé, kteří jim za ni platí, se dobrovolně vzdávají svého volného času i prostředků, aby si mohli zkusit, jaké to je UKLIDIT ČESKO a získat si tak s požehnáním odpadových bohů, kousek ráje.

S představení této novinky se mi dostalo odpovědi na otázku, proč odpadové společnosti po představení projektu prevence vzniku odpadu reagovali na otázku k možnosti spolupráce stejně. NE, DĚKUJEME.

Důvodem byl jistě zájem, aby se stoupající množství odpadu, kterému čelí stoupající množství popelnic a odpadových nádob rozmisťované strategicky, mohlo zpracovávat i do budoucna. A pořád a stále. Skutečnost, že ta samá tuna odpadu stojí poplatníka deseti až dvacetinásobek, oproti stavu před 20 lety jistě nehraje roli.

Ještě jednou bych tedy rád poblahopřál k představení MRŘVD-1 s věřím, že tento projekt bude oceněn nejen cenou Nobelovou, ale nejvyšším řádem rudého praporu, cenou prezidenta republiky i cenou hnutí Duha a Greenpeace a samozřejmě i automaticky přiřazenými finančními prostředky v řádech milionů EUR na další rozvoj.

Jsem rád, že tříděnní ostrý test proběhl úspěšně a těším se na další zajímavé novinky.

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář