Tři a jeden příběh

V dnešním trochu atypickém příspěvku bude více obrazového materiálu než slov a přesto, že pohyblivé obrazy, které s Vámi budu sdílet budou krátkého formátu, často nezvládnete absorbovat jen jeden.

Zachytil jsem je v jednom jediném dni, dva z nich jsem však již zahlédl v minulosti a všechny ve mně zanechaly hlubokou stopu.

Konec však slov, nechme mluvit obrazy

Beze slov

Jen s názvy

BOD ZLOMU

BLÁZNIVÝ SVĚT

PROBUĎTE SE

Za všemi třemi stojí jedna osoba, jmenuje se STEVE CUTTS a je, jak sám o sobě říká, ilustrátorem bez vzdělání. Svá díla publikuje od roku 2011 a pokud jsem si dobře všiml, je filmovým štábem v jedné osobě. Každé z jeho děl, a to bez výjimky je postaveno na hluboké myšlence jejíž hloubku rozebírá v každém záběru. Je to jako kdybyste se potápěli do stále větší hloubky a stále objevovali více a víc, či jako kdybyste lezli na vrchol hory a chtěli jste stále výš.

Po publikaci posledního díla, uvedeného v tomto článku na prvním místě, jsem Steva požádal o spolupráci a věřím, že bude svět bez odpadů a plýtvání budovat spolu se mnou.

Ovšem ti z Vás, kdo čtou mé příspěvky pozorně si jistě kladou otázku, kde je čtvrtý příběh a kladou si ji skutečně oprávněně.

Tento příběh začal psát uživatel instagramu

Poděkoval jsem mu za sdílení a požádal ho, aby babičku pozdravoval a poděkoval ji ode mne za to, že ukazuje a dokazuje že svět mění ti, kteří se nebojí pracovat rukama, ne ti, kteří mají práci plná ústa.

Krásné bylo, že celá diskuze pod tímto příspěvkem

https://twitter.com/JsemBasnik/status/1213181468979146752

probíhala v pozitivním smyslu, to se často neděje.

Žádné napadání, žádné urážky, žádné vysmívání, jen konstatování, že mnozí z nás mladších nedokáže to, co osmdesátnice.

Příběhy jsou různé a jejich síla nezávisí na tom, kolik je autorovi, či autorce let, ale na tom, co skutečně dokáží, výsledky, které přinesou. Věřím, že příběhy přicházející po výsledcích, budou těmi, kterým se konečně začne naslouchat více než těm, které hovoří o tom, co by se mělo, co my se mohlo, kdyby…

Já se těším na další příběhy a Vy?

Ještě více se však těším na to, že je budete sami psát.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář