Venku prší

Ne nedělám si legraci. Prší a je 16°C. A co u Vás? Mám trochu obavu, že pohled z okna Vám nebude stačit, nemáte-li tedy jedno z digitálních full HD oken prezentovaných na serveru INDIEGOGO jako další ze zázraků moderní doby. Dnes je totiž 1.května 2019.

Jestliže si klepete na hlavu, asi jste nesledovali mou cestu do budoucna, o které jsem již několikrát psal. Právě ta totiž umožnila, že dnes, tedy prvního května píši příspěvek, který na mém blogu bude publikován dne osmnáctého října 2019. Není to však tak, že bych si zvolil libovolný den v budoucnosti a tam svůj příspěvek umístil. Před 18 říjnem jsem totiž musel napsat blogy na každý den od pondělí do pátku, který je mezi těmito dvěma datumy.

Celkem je to 121 příspěvků dopředu

Venku skutečně od rána prší, či spíše mrholí.

Před chvílí se městem prohnali jezdci a jezdkyně na dvoukolých ořích na své spanilé jízdě začínající a pokud se nepletu i končící, na nádvoří plzeňského-japonského Prazdroje, tak jako každý rok.

Včera mne, po návratu před budovou mé pracovny odchytil bezzubý voják v americké uniformě s dotazem, zda-li jsem neviděl mariňáky, měly by prý být před PEKLEM. Viděl jsem je, o rok dříve, kdy na čerstvě vyrašené trávě radující se z první vláhy vystavěly svůj stanový tábor a hráli si na vojáky, aby o několik dní později po sobě zanechali spoušť, tak jako každý rok.

Je první Máj a před chvílí dozněla první středeční siréna v měsíci, aby si po minutě připomenutí dala zase měsíc pauzu.

Venku mrholí a já ráno přijel na své elektrické jednokolce, abych zpracoval práci, kterou jsem si nemohl vzít ani na Moravu, ani do Bratislavy.

Co dnes děláte Vy?

Že je to zvláštní, označovat dnešek dobu, která je pro Vás tak vzdálená.

Přesto si to zkuste vybavit, či se podívejte do svých kalendářů, záznamníků a dalších pomocníků. Prozkoumejte galerie fotografií, sociální sítě a řekněte mi, jako dnešek zanechal ve vašem životě stopu.

Ta má je celkem bohatá.

Tři příspěvky do blogu.

Sedm básní a tím i navýšení jejich počtu na síti poetizer na číslo 200

Jeden závěrečný předávací protokol tříměsíčního projektu

Čtyři zveřejněná videa z přednášky na Bratislavské Ekonomické Univerzitě

Tři vyrobené kravaty

A dvě cesty na elektrické jednokolce. Z domova do pracovny a z pracovny zpět.

Zároveň jsem zjistil, že definice průmyslu 5.0 umístěná na platformě MEDIUM.COM dosáhla již 16.000 přečtení.

Abych nezapomněl, ještě zpracování účetních pokladů za minulý měsíc a jeden malý hudební pozdrav prvnímu Máji.

Na závěr mi dovolte ještě jednu otázku

CO BUDETE DĚLAT ZÍTRA?

A nad svou odpovědí se prosím dobře zamyslete.

P.S. V den kdy tento příspěvek vychází si dovolím doplnit ještě jednu informaci. Definice INDUSTRY 5.0 publikovaná na serveru www. medium.com má k dnešnímu dni 27.000 shlédnutí.

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář