Vykácejte deštné pralesy! Škodí!

Je to tak, dva dny před štědrým dnem se dozvíte pravdu. Lhali Vám. Celá ta léta Vám lhali a Vy jste je poslouchali na slovo. Vědci však na to konečně přišli a tak, vezmeme-li si všichni motorové pily, zachráníme svět.

Naprosto geniálně tak každý, kdo se nespokojil s plastovým vánočním stromečkem, či stromečkem v květináči, ale s pořádným kusem živého dřeva, vlastně svým přístupem zachránil kus atmosféry.

Pralesy a nedivil bych se, že i lesy, totiž klimatu škodí!!!

Jako první tuto zprávu vydal renomovaný deník WASHINGTOM POSTa to jen několik dní po Pařížském debaklu, pardon vítězství. Vědci renomovaných univerzit totiž zjistili, že deštné pralesy mohou za globální oteplování vlastně více než průmysl.

Jako vždy přichází tato přelomová zpráva v okamžiku nejvyšší nouze a díky ní, se možná nebudeme muset omezovat a můžeme nadále zvyšovat objem našeho konzumu.

Rok 2015 byl vůbec rokem podobných revolučních zjištění, mezi ně patří i

  • řešení na nedostatek vody – pod pouští objevené mega zásoby a nový vodní zdroj
  • řešení na nedostatek uhlí – nalezeny nové giga zásoby v Asii a Jižní Americe
  • řešení na škodlivost kouření – ještě více kuřáckých restaurací, aby si všichni zvykli
  • řešení na nedostatek surovin na Zemi – povolení těžby ve vesmíru

V Čechách jsme často mnohem dále než v zahraničí a proto se stovky kilometrů nových dálnic realizují v průběhu dní a stejně tak se kouř potlačuje kouřem. Pro ty z Vás, kdo čtou mé blogy déle, připomenu jeden týkající se komunikace s hygienickou stanicí v Plzni ohledně kouření v OC PLAZA, OLYMPIA či TESCO. Jak víte, měla být sjednána náprava a bylo mi vysvětleno, že kouř není jako kouř. Snad i proto, se na daných místech čudí ještě více a jistě to bude ten zdravý dým.

A snad ještě maličkost. Vzpomínáte na bombastickou “ několik měsíců propagovanou“ kulturní procházku obřích loutek centrem Plzně? Jestliže ano, jistě Vás potěší, že Plzeň zve na účast i šest měsíců po jejím skončení a to hned na prvním bilboardu, který Vás při sjezdu z dálnice na KULTURNOST MĚSTA EVROPY 2015 upozorňuje.

Na závěr snad jen ještě maličkou zmínku o drobném čtení na dobrou noc. Může jím být průlomový program ochrany klimatu snižováním energetické náročnosti, který vyhlásil president Barack Obama, a to také jen několik dní po oné Pařížské radosti.

Máte-li strach, že jako ekologové, nebudete mít ve vaně plné horké vody co číst, dovoluji si doporučit tento dokument vytisknout, nejlépe na domácí tiskárně a to pro každého člena široké rodiny zvlášť. Přeci jen je to jen 418 stran a každý bychom měli pro přírodu něco udělat.

Takže vezměme sekery a pily a pokácejme co nejvíce zdravých stromů, ty nemocné tolik neškodí.

Vyhoďme co nejvíce spotřebičů, abysme si mohli zakoupit nové „úsporné“ – „ekologické“ jako t například žárovky na kterých 95% výrobců uvádí klamavé údaje o skutečné spotřebě, jak zjistili v Německu.

Či si můžeme koupit nové, ekologičtější vozy(nejen z koncernu VW), protože jak říká ministr dopravy, falšování údajů o emisích, se to nás Čechů netýká a protonení třeba nic řešit.

Zkrátka a dobře, za dva dny budou vánoce, tak si užijte „Šťastné a Veselé“ a hlavně neotvírejte oči, stačí když otevřete vlastní peněženky a nezapomeňte na účtenku.

Zdroj: http://radamichael.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=488253

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář