ZERO WASTE jede k Vám

Vážení čtenáři, rád bych Vám všem poděkoval za přízeň. Věřím, že rostoucí počet přečtení, souvisí se zájmem o obsah, který je prezentován. Po jednom z posledních příspěvků jsem dostal několik desítek e-mailů s dotazem, zda-li by nebylo možné zorganizovat přednášku ZERO WASTE i jinde než v Plzni

Po přímém zodpovězení pisatelům jsem se rozhodl, že odpověď zpracuji i ve formě dalšího příspěvku, aby to bylo efektivnější, a proto tak dnes činím.

Má odpověď je – „Ano, možné to je, ale….“

Není to jen tak

Je totiž třeba, aby proto něco udělali i sami pisatelé, či lidé, kteří chtějí vědět více o tom, jak lze vzniku odpadu a plýtvání zabránit. Je třeba, aby s organizací pomohli.

Není třeba udělat moc, stačí jen navrhnout termín a sezvat dostatek zájemců ochotných nejen poslouchat, ale hlavně se učit a zaplatit za informace, které dokáží změnit nejen jejich pohled na věc, ale i fungování jejich společností.

U svých klientů se často setkávám s požadavkem dopočtu ROI na jednotlivé projekty.

Tato tři písmena zastupují v angličtině následující slova RETURN OF INVESTMENT, což se do češtiny překládá jako „Návratnost Investice“

V případě školení ZERO WASTE se návratnost vložené investice do vstupného, vrací již během samotné přednášky, protože přináší okamžik procitnutí a pochopení, že změna je možná.

Cena vstupného je různá a slouží hlavně k vykrytí nákladů s přednáškou spojených. Nákladů na cestu, čas, prostor. Pro každou z mých cest je startovním místem Plzeň a proto, hovoříme-li o vzdálenějších místech, je možné a výhodnější realizovat například řetěz přednášek navazujících na sebe v jednom, či více dnech za sebou.

Ptáte-li se co je ještě třeba, pak je nutné říci, že k potřebám patří Váš vlastní zájem na změnu a ochota změnit nejen své okolí, ale i sebe sama.

Budeme-li hovořit o požadavku na místo konání, ani zde nejsem vybíravý. Velikost prostoru závisí na množství účastníků a bude-li k dispozici projektor s připojením na počítač, bude to skvělé.

Každou jednotlivou přednášku, workshop, či seminář budeme samozřejmě podporovat i my sami propagací nejen na stránkách www.industrial-upcycling.cz , ale i na sociálních sítích a případně i v tomto blogu na parlamentních listech.

A na závěr čas, který byste si měli rezervovat. Doporučuji dvě hodiny, a k nim přidejte zbytek svého života, protože ten pak budete moci strávit jinak, než hromaděním následovaným plýtváním a tvorbou odpadu. Budete ho moci strávit budováním světa bez odpadu a plýtvání, světa, v němž dalším generacím nezanecháte jen místo na globální skládce, ale nejkrásnější planetu vesmíru, plnou života, čisté vody, čistého vzduchu a myslících tvorů.

Své návrhy mi prosím zasílejte přímo na můj e-mail michael.rada@industrial-upcycling.cz. Děkuji Vám

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář