ZONA LOGISTIKA

Dnes, 20.4.2017 jsem dostal možnost vystoupit na logistické konferenci organizované v rámci aktivit kolem periodik do níž patří i Hospodářské Noviny, server iHNED a mnoho dalších. Jedná se o část portfolia jednoho z tuzemských miliardářů.

Když jsem v prosinci dostal možnost své vystoupení na konferenci zvážit, dlouho jsem neváhal. Duben byl daleko a míti možnost promluvit ke 150 odborníkům nejen z oboru logistiky, bylo lákavé. Jak postupně čas ubýval a přibývala na seznamu konference další jména, mé těšení rostlo, a to i proto, že se nejednalo o jména mi neznámá.

ZONA LOGISTIKA se dnes koná v Praze na Smíchově, kousek od OC Anděl a začíná na 9 a končí na 16:00 hod. a jejím podtitulem je heslo REVOLUCE ZAČÍNÁ.

Celá konference je rozdělena na tři části

  1. LOGISTIKA 4.0
  2. PRAKTICKÉ TYPY, RADY, PŘÍKLADY Z PRAXE
  3. NÁKLADOVĚ EFEKTIVNÍ LOGISTIKA

A právě v části druhé v čase 12:30 – 12:50 se objeví téma INDUSTRIAL UPCYCLING, kde představím účastníkům nejenom krásu, ale i sílu konceptu, který vnímá logistiku a výrobu a procesy odlišně, z úhlu na který mnozí ani nepomyslí.

Protože jsem v úvodu zmiňoval jména, pojďme se na některá podívat

Tomáš Čupr – člověk který za sebou mám mnohem více než ROHLÍK

David Strnad – vedoucí plánování logistiky ŠKODA AUTO

Libor Hudeček – manager logistiky ZOOT

Jakub Holec – zakladatel a ředitel 108 AGENCY nejdravějšího hráče na poli nejen průmyslových nemovitostí

TESCO, VŠE, LINDE, ALZA, KOŠÍK, KOLONIAL, WITTE, CONTINENTAL, ČESKÝ OLYMPIJSKÝ VÝBOR

A mnoho dalších. Je až neuvěřitelné kolik firem a jejich pracovníků se podařilo vměstnat do sedmi hodin jednoho čtvrtečního dne.

Každý z přednášejících by přitom dokázal naplnit tento čas jistě i sám, a to díky hluboké profesní praxi a schopnosti o ní poutavě hovořit.

Den před dnešní konferencí jsem strávil na jiné akci v Italském Miláně, na akci, o které jste se mohli dočíst v úterý. Jednalo se o jednání, jehož výstupem, může být aktivní spolupráce s globálním hráčem, který UDRŽITELNOST zakotvil do svého jízdního řádu již před delší dobou a INDUSTRIAL UPCYCLING považuje za možnost, jak ji učinit ještě důslednější a přínosnější, a to nejenom pro něho samotného, ale i pro globální životní prostředí.

Budu mít tedy možnost srovnávat, přístup globální a tuzemský a jsem sám zvědav, který z nich bude pro rozvoj projektu přínosnější a o své pocity se s Vámi rád rozdělím

Možná, že Vás napadlo (nečtete-li tento blok přímo v sále), že je škoda, že jste se o konání akce nedozvěděli ode mne, či od jiných, dříve, či že Vás na ni neupozornilo Vaše HR oddělení, či další odpovědní za firemní vzdělávání. Já o ní psal dokonce několikrát a pozvánka se objevila i v tisku a na internetu.

Každý z nás, by měl být schopen vnímat a sledovat, a logistici o to intenzivněji a lépe. Práce s informacemi, toky a časem je, či by měla být, tím co k jejich práci patří a proto je třeba, nehledět na to, proč v sále nesedíte a nerozebírat to na další z firemních porad, ale je potřeba se dívat, kdy to napravíte. Hovoříce za sebe, jsou Vám dveře INDUSTRIAL UPCYCLING otevřené, stačí jen zavolat, či napsat a dohodnout se na osobním jednání, protože právě to, je součástí každého, jednotlivého projektu, který změní Váš pohled na logistiku i svět kolem Vás.

 

 

 

Komentáře
  • Kategorie
  • Můj blog

    Formulář